ХОРОШО БЫТЬ РАЗЛИЧНЫМ (МУЛЬТ)

Фермер, главный герой видео, встречает музыкальную ноту, которая оказалась «дефектной», но мало-помалу он узнает, насколько она хороша.

 

https://www.facebook.com/745116478913861/videos/1402147346544101/

Жив собі чорний кіт (2006) — онлайн і завантажити

Рік виробництва: 2006.
Режиссер: Юрій Марченко.
Автор сценарію: Світлана Цвєленьєва.
Художник-постановник: Ярослава Руденко-Швецова.
Композитор: Неля Бикова.
Звукорежисер: Андрій Обоз.
Актори: Андрій Золотілов, Ельзара Баталова.

На замовлення Міністерства Культури і Туризму України.
Сюжет: Сучасна українська анімація. Короткий мультфільм про те, як живеться чорному коту.
Тривалість: 00:05:49

Завантажити (формат — mp4, обсяг — 18 Мб)

Повертайся, Капітошко! (1989) 2 серія — онлайн і завантажити

Маленьке вовченя скучило за своїм другом Капітошкою. Воно ходило по кімнаті і наспівувало пісеньку: «Прилітай, Капітошко, і зіграй мені на губній гармошці.» А дощу все не було. Тут ворона принесла йому телеграму від Капітошки: «Скоро буду, зустрічай». Зраділо вовченя такій звістці! У цей час із далекого лісу прийшла провідати племінника тітка вовчиця — подивитися чи став він справжнім злим вовком. Запитує його, мовляв як живеш, що жуєш. А вовченя у відповідь: «П’ю парне молоко, на зиму сушу грибочки. А звірята в лісі хороші і я їх не ображаю.» Розлютилася вовчиця на таку поведінку племінника і вирішила зайнятися його вихованням, щоб зробити з нього справжнього вовка. Але вовченя ніяк не хотіло перевиховуватися. І тут до нього у віконце постукав Капітошка. Вовченя впустив друга додому і вони почали гратися і пустувати. Вовчиця зовсім сатаніла і стала ганятися за спритною крапелькою — то в клітку його посадить, то з рогатки в нього пальне. А Капітошка хоч би що! Ганяючись за за ним вовчиця догодила ногою в капкан, завила вона і покостиляла назад додому, сказавши наостанок, що ноги її більше тут не буде. А щасливі друзі побігли гратися на вулицю.

Мультфільм для дітей «Повертайся, Капітошко!». В другій частині мультфільму розповідається як до доброго Вовчика приїжджає його зла тітка, щоб виговати його як справжнього вовка. На щастя, Капітошка повертається.

Капітошка (1980) 1 серія — онлайн і завантажити

Пролітала над лісом дощова хмаринка, поливаючи квіти і трав , поповнюючи водою струмочки і озера. Маленькі крапельки води звисали з листочків і пелюсток квітів. Одна з крапельок раптом ожила і перетворилася на пустотливого Капітошку. Капітошка став наспівувати веселу пісеньку, перелітаючи з квітки на квітку, з травинки на травинку. А в лігві маленький вовчик готувався стати великим злим вовком. Він старанно вивчав посібник: як правильно скалити зуби, як відрізнити зайченя від ягняти і інші вовчі премудрості. У цей час до нього у вікно заглянув Капітошка. Вовченя вирішило зловити його і зварити суп. Ледве-ледве спіймав він невловимого бешкетника і кинув в котел. Але Капітошка спритно вискочив з котла і почав скакати по кімнаті, заражаючи вовченя своїми веселощами. Вовченя забув про свої наміри, вони вийшли на вулицю і стали весело скакати по калюжах і грати в хованки. А потім Капітошка полетів додому з дощовою хмаринкою. Вовченя навіть трохи засумувало — йому не хотілося розлучатися зі своїм веселим другом…

Завантажити — з mediafire Розмір — 31 Мб

 

Мультфільм для дітей українською мовою. До вовка-початківця в гості навідується Капітошка — живий дощик, та починаються дива.

Як козаки сіль купували (1975) — онлайн і завантажити

Режисер — Володимир Дахно

Сценаристи — Володимир Дахно, Володимир Капустян

Студія — Київнаукфільм

Рік — 1975

Тривалість — 00:09:20

Козаки зварили борщ, але сіль скінчилася, а який же смак без солі? Вони йдуть на ярмарок, але виявляють, що у чумаків, що торгували сіллю, остання була вкрадена. У цій серії козаки, відбиваючись від Злого Пана і його слуг, намагаються довезти вкрадену сіль до базару, щоб передати її в руки законних власників — чумаків. Майже вся серія являє собою енергійну погоню, в якій козаки йдуть від переслідувачів. Наприкінці серії вони привозять сіль на базар, а лиходіїв, що врізалися в огорожу, з ганьбою виганяють, вистріливши в покарання кожному з них сіллю в п’яту точку. У подяку чумаки безкоштовно дають козакам солі. Ця серія найкоротша.

Завантажити — з mediafire 

Котигорошко і його друзі (2013) — онлайн і завантажити

Режисер — Ярослава Руденко-Шведова

Студія — Укранімафільм

Рік — 2013

Тривалість — 00:13:08 кожна серія

Обсяг — 50 Мб кожна серія

Формат — mp4

Цікаві, смішні та добрі оповідання про пригоди славного героя українських народних казок. Гуртом зі своїми друзями та балакучим птахом Одутом (що нагадує піратського папугу) Котигорошко весь час потрапляє в якусь історію – то прокрадається у лігво велетнів щоб звільнити Солом’яного Бичка, то змагається з капосними чортами. Та найголовніше – кожна його пригода закінчується перемогою добра, а злі сили отримують заслужене покарання. У кожній серії – новий сюжет. Але головні герої незмінні: це сам Котигорошко і його друзі-богатирі

Серія 1. Вернигора, Вернидуб і Крутивус. завантажити (52 Мб)
Серія 2. Лісовик — завантажити (58 Мб)
Серія 3. Наречена для Котигорошка — завантажити (53 Мб)
Серія 4. Помста Чорта Хмирі — завантажити (51 Мб)

 

Цікаві факти про….

Україномовний науково-пізнавальний канал на якому в інтерактивний формі та у формі відео презентацій будуть подаватися цікаві факти з сфери науки, спорту, туризму та інших сфер людської діяльності.

Паровозик Томас та його друзі

Маневровий паровоз Томас і його друзі (Thomas the Tank Engine & Friends) — британський дитячий мультиплікаційний ляльковий серіал. Уперше був показаний 1984 року.
Серіал заснований на циклі книг The Railway Series («Залізничні історії») письменника Вілберта Одрі (W.V.Awdry), що розповідають про пригоди наділених людськими якостями паровозиків, вагончиків і автомобілів, які живуть на вигаданому Острові Содор (Island of Sodor).
Читає Микола Козій. Переклад Леоніда Дмитренка, редактор Олекса Негребецький.