Мудрі казки тітоньки Сови

Мудрі казки тітоньки Сови — це великий цикл виховних і пізнавальних мультиплікаційних історій для малюків. Головні герої казок — маленькі жителі Великого лісу, весела компанія ведмежати Иха і його друзів.

Казки та мультфільми про весну й Великдень

Мультфільми та казки про Великдень і весняні свята українською мовою цікаві та повчальні, тому запрошуємо їх переглянути і дітей і дорослих.
Мультики для хлопців і дівчат допоможуть діткам правильно приготуватися до святкування великодня, дня матері та розкажуть як весело провести час й ніколи не хворіти.
Щоб час минав непомітно й цікаво дивіться розумні казки й повчальну анімацію та вчіться цікавому й корисному:
Релігійнійні та катехетичні мультфільми
Розвиток логічного мислення. Завдання та головоломки.

Маленьке королівство Бена і Холлі

Маленьке королівство — це будинок принцеси Холлі і її найкращого друга — Бена Ельфа. Холлі — молода фея, яка ще тільки вчиться правильно використовувати свої магічні здібності. Іноді її заклинання працюють не зовсім так, як треба. А що щодо Бен-Ельфа, то Ельфи не володіють магічною силою, але вони дуже добре вміють створювати речі, особливо іграшки.

Корисні підказки

«Корисні підказки» – це унікальна енциклопедія у мультиках! Маєш багато запитань, але не знаєш, кому їх поставити? Наші герої допоможуть тобі знайти відповіді.

Що робити, коли тебе намагаються образити? Як захиститись від сонця та спеки? Як дарувати та вибирати подарунки? Як знайти нових друзів, якщо ти новенький у школі? Що краще їсти, аби бути здоровим? Ти знайдеш багато цінних порад для себе та своїх близьких!

 

Казки з татом

«Казка з татом» відроджує традиції сімейного читання! Допомагають нам у цьому найкращі автори та художники, провідні українські видавництва дитячої книги та відомі татусі країни. Завдяки вражаючим анімаційним технологіям, кожен вечір казкові персонажі оживатимуть і сходитимуть зі сторінок книжки!

Джерело —  автор: Телеканал ПЛЮСПЛЮС