МАЛИНФЕСТ-2019: МОЛОДІ ЄВАНГЕЛЬСЬКІ ХРИСТИЯНИ ВЧИЛИСЯ БУТИ СВІТЛОМ І СІЛЛЮ

Близько п’яти тисяч хлопців і дівчат поселилися у намети у таборі «Юність» на Житомирщині. Упродовж шести днів тут проходив XХІІ з’їзд молоді Української Церкви Християн Віри Євангельської, відомий під назвою «Малинфест». Девіз цьогорічного фестивалю – «Ви світло для світу і сіль для землі».

На відкритті фестивалю

Як знайти своє покликання у професії та роль у суспільстві; еміграція і покликання; лайфхаки особистого росту; як стати успішним спеціалістом, побудувати кар’єру та служити Христу на робочому місці, — це лише короткий перелік тем цьогорічного з’їзду п’ятидесятницької молоді.

Лейтмотивом богослужінь і семінарів став заклик бути світлом і сіллю для світу. «Ми бачимо, що все більше і більше у нашому суспільстві настає темрява. Ми розуміємо, що відповіддю на цю темряву може бути лише справжнє християнство, яке має здатність бути сіллю і світлом для цього суспільства. Ми розуміємо, що коли ми запалимо молоде покоління християн бути відданими на потреби суспільства, все менше бути темряви. Ми віримо, що Господь заклавши потенціал в молоде покоління, може дати відповідь. Тому девіз цього фестивалю — “Будь світлом для світу і сіллю для землі”. Наша ціль цього року – запалити нашу молодь бути реальним світлом Божим для цього покоління. Ми переконані, що лише Ісус Христос може освітити всяку темряву гріха в житті людей», — розповідає керівник оргкомітету, лідер руху молоді УЦХВЄ Іван Білик.

На відкритті фестивалю

Серед учасників «Малинфесту» — молодь з усіх регіонів України, а також хлопці і дівчата з Білорусі, Польщі, Сполучених Штатів Америки. Святослав Войтович родом з Волині, на «Малинфест» приїхав вперше: «Коли все оточення говорить про «Малинфест», то звучить дуже інтригуюче. Я не хотів вірити чуткам, тому вирішив просто перевірити. І врешті не шкодую ні секунди часу, який я провів тут. Богослужіння, семінари, посиденьки біля вогню в колі друзів, — не знаю, де можна знайти щось подібне».

Наталія Семенчук з Тернополя бере участь «Малинфесті» понад десять разів поспіль. Вона переконана, що це особливе місце благодаті Божої: «Дуже багато чудових спікерів зібрано разом. Є можливість підживитися духовно всім, чим тобі необхідно. Рекомендую всім молодим людям приїжджати і навчатися».

Дмитро Фреш приїхав із Закарпаття з ціллю «знаходитися у Божій присутності, здобути Його силу, а потім йти і нести його сіль і світло у цей світ».

Молоді учасники

Щодня у програмі з’їзду – богослужіння, навчальні лекції, дискусії, тематичні секції, круглі столи, тренінги, майстер-класи, а також ряд розваг і спортивних змагань. Представники соціальних, благодійних організацій, які діють у Церкві, ділилися досвідом, а також давали поради щодо реалізації різноманітних проектів.

«Бути дитиною Божою – це найвищий статус», — наголосив український науковець, професор Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв (США) Роман Шеремета. Зокрема, він розповідав як знайти і реалізувати своє покликання. «В мене було два меседжі до молоді. Перший – “Хто я?”, тобто ми давали відповідь на запитання, яка основна ціль мого життя та яке покликання в моєму житті. Відповідь була дуже проста – Я є дитина Божа, в мене є покликання. Основна ціль мого життя – бути як Христос і показувати Христа, там де я є. Другий меседж, який в мене був – це покликання в роботі та суспільстві. Ми говорили, як знайти своє покликання та свою роботу. Відповідь на це запитання ми також давали досить обширно, зокрема ми говорили, що ти можеш знайти своє покликання через відкриття, через Слово Боже чи життєвий досвід. Ми говорили, що основним покликанням кожної людини залишається євангелізувати світ, доносити Євангелію кожному. Немає кращого місця, де це можна зробити, як на роботі. Тож ми обговорювали стратегії, як ми можемо використовувати нашу роботу, щоб виконати основне покликання свого життя, щоб люди знали про Ісуса».

Роман Шеремета

Місіонер з Кенії Едуард Сівець розповідав про три передумови на шляху до зрілості: «Хочу!», «Мушу!», «Можу!». Все починається з бажання, втім, не обійтися і без зобов’язань і реалізації того, що є можливим: «Зріла людина думає про справи, а незріла одразу про результат. Зріла людина змінює себе, а незріла намагається змінити інших. Зріла людина намагається догодити Богові, незріла сприймає Його як офіціанта».

Едуард Сівець

Німецький пастор Лео Франк навчав молодь, як визначити свої таланти та розвинути їх. «Кожен християнин має, як мінімум, один талант», — зазначив він. — «Необхідно віднайти цей талант і використати на славу Божу. Про наявність дару говорить внутрішнє бажання, а також важливим є зовнішнє підтвердження, коли про талант говорять інші люди. Ми живемо в період безкультур’я посередності, а потреба залишається у максимальній якості. Тому варто зосереджуватися на чомусь одному і ставати сильним в цьому».

Лео Франк

Упродовж фестивалю команда жіночого служіння проводила ток-шоу та зустрічі для дівчат, на яких йшлося про побудову стосунків та формування жіночності. Також діяв безперервний молитовний ланцюг, у якому представники обласних делагацій почергово змінювали одне одного. Серед ключових молитовних потреб — мир в Україні, духовний ріст молоді, благословіння для українського народу.

Кожного дня на «Малифесті» організовували спортивні змагання, вечірні посиденьки біля вогнища, спілкування за чаєм або кавою. Тож, завдяки вдало організованому дозвіллю молоді євангельські християни могли добре відпочити.

Таборування
Таборування


Людмила Путькалець

У подружжя з Рівного народилось дві пари близнюків

У сім’ї Скаржанців за чотири роки народилося шість діток, серед них дві пари близнюків. Молода родина мріяла про них ще з одруження. Про цікавий феномен близнюків та про щастя батьківства у сюжеті Анастасії Кучеренко.

Свята 2019 (Вихідні та святкові дні 2019 Україна)

Ця сторінка містить національний календар всіх державних свят в Україні на 2019 рік. Ці дати можуть бути змінені, оскільки оголошуються офіційні зміни, тому регулярно перевіряйте інформацію на наявність оновлень.

ДатаДеньсвяткові дні
1 січеньВівторокНовий рік
7 січеньПонеділокРіздво Христове
8 БерезеньП\’ятницяжіночий день
28 квітеньНеділяПасха
29 квітеньПонеділокСвято Пасха
1 травеньСередаДень Праці
9 травеньЧетверДень Перемоги
16 червеньНеділяДень Святої Трійця
17 червеньПонеділокСвято Трійця
28 червеньП’ятницяДень Конституції
24 серпеньСуботаДень незалежності
26 серпеньПонеділоксвято День незалежності
14 жовтеньПонеділокДень захисника
25 груденьСереда
Різдво Христове

Христос народився! Славімо Його!

Дорогі брати і сестри! Мир Вам!

«Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його!» (Іс.9:5)

У ці різдвяно-новорічні дні прийміть щире вітання від усіх єпископів і пресвітерів Української Церкви Християн Віри Євангельської!

Бог благословив рік минулий і збагатив наше братерство новими церквами, а небо – спасенними душами.

Святий Дух через пророка Ісаю переконливо звістив всьому людству, що «Дитя народилося нам»! Скільки утіхи та любові заховано у цих словах, яким неземним спокоєм наповнює наші душі це божественне відкриття.

 «Син даний нам» – ця істина відкриває всім спрагненим вічну і святу красу серця Небесного Отця, Який «так полюбив світ, що віддав Сина».

«Влада на раменах Його» – це проголошення потужної і верховної влади Царя над царями, а Він – наш Спаситель, і ми маємо повне право покладатися на Нього.

Тож нехай звучить із наших сердець хвала Христу, Який немовлям прийшов у цей світ, уподібнився нам у житті, а Своєю смертю і воскресінням учинив нас спадкоємцями і співгромадянами Свого непохитного царства, якому не буде кінця.

Серед тривог і неспокою світу Бог сьогодні знову промовляє до нас словами ангела – «не бійтеся!» Щоб не трапилося, але Його синам і дочкам на шляху слідування за Христом – Божі обітниці незмінні: «не бійся, Я з тобою!» Вчора, сьогодні, і в майбутньому наша безпека – Він «бо перед вами йтиме Господь» (Іс. 52:12).

Бажаємо Божого спокою Вашим домам, здоров’я усій родині і незмінної благодаті Божої у житті та служінні.

Христос народився! Славімо Його!

Від імені Правління та Комітету,

Старший Єпископ УЦХВЄ М.С. Паночко

Джерело

"Російська православна церква в Україні": Рада зобов'язала УПЦ МП перейменуватись

Верховна Рада ухвалила в цілому зміни до законодавства, які зобов’язують Українську православну церкву (Московського патріархату) змінити назву, вказавши приналежність до Російської православної церкви.

Це рішення підтримали 240 депутатів з 226 необхідних.

Після голосування депутати від «Опозиційного блоку», які виступали різко проти цього рішення, побились з колегами з «Народного фронту» біля парламентської трибуни.

Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП архієпископ Климент (Вечеря) сказав BBC News Україна, що церква не буде змінювати свою назву.

Також депутати окремим проектом планують уточнити процедуру переходу релігійних громад з підпорядкування однієї церкви до іншої задля спрощення переходу від УПЦ МП до новоствореної Православної церкви України.

ПЦУ проти УПЦ МП

«Ці два закони допоможуть українській церкві здобути ширшу підтримку в Україні», — оцінив документи спікер парламенту Андрій Парубій.

15 грудня у Києві відбувся об’єднавчий собор помісної Православної церкви України, який обрав митрополитом Київським Епіфанія.

Вселенський патріарх Варфоломій привітав його з обранням та запросив для співслужіння та отримання томосу про автокефалію (незалежності) української церкви 6 січня.

До новоствореної помісної церкви повністю увійшли колишні УПЦ КП та УАПЦ, які вже формально розпустили старі структури.

До церкви долучились двоє єпископів УПЦ МП, яка є частиною Російської православної церкви. РПЦ ще у жовтні розірвала церковне спілкування із Вселенським патріархом. Згодом таке ж рішення продублювала й УПЦ МП.

Собор УПЦ МП заборонив своїм єпископам брати участь у створенні помісної церкви, а тому учасників об’єднавчого собору вже позбавили посад і заборонили у служінні.

Під стінами парламенту відбулось «молитовне стояння» сотень прихильників УПЦ МП, які протестували проти законодавчих змін.

«Будемо захищати кожного священика, кожен храм», — заявив у парламенті депутат від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський, який є відомим спонсором УПЦ МП й противником створення помісної церкви в Україні.

Пан Новинський закликав депутатів припинити «займатись передвиборчою кампанією Петра Порошенка». В «Опозиційному блоці» вже пообіцяли оскаржити ці закони в Конституційному суді.

РПЦ в Україні

Перший ухвалений парламентом «релігійний» законопроект зобов’язує змінити назву релігійних організацій в Україні, які входять до структур церкви, центр якої «розташовується у країні-агресорі».

Єдиною країною, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України і тимчасово окупувала частину території України, є Російська Федерація.

Під дію цього закону підпадає Українська православна церква (Московський патріархат), перейменування якої давно вимагали окремі представники українських церков та політики.

Зокрема, колишній патріарх УПЦ Київського патріархату Філарет наполягав, щоб УПЦ МП перейменували в Російську православну церкву в Україні.

Філарет неодноразово наполягав, що після створення помісної церкви тільки одна структура має називатись Українською православною церквою.

Проте цю назву в офіційних документах міністерства юстиції ще з 90-х років має саме УПЦ (Московського патріархату).

Епіфаній
Image captionМитрополит Київський Епіфаній

Таку ж позицію підтримував і спікер парламенту Андрій Парубій.

«Після собору патріарх Філарет звернувся з проханням внести та розглянути два закони, зокрема, і щодо назви релігійних організацій», — заявив пан Парубій у Верховній Раді.

Ухвалені зміни передбачають, що нова назва має містити відтворення повної назви материнської церкви з можливим додаванням «в Україні».

Ці зміни вони зобов’язані вказати у своєму статуті.

Таким чином, майбутня змінена назва УПЦ МП може виглядати як «Російська православна церква в Україні».

Загалом новий законопроект допускає тільки одне обмеження, яке накладається на церкву, що підпорядковується організації з центром в «країні-агресорі» — її проповідників не допускатимуть до з’єднань Збройних сил та інших військових формувань.

Ухвалений проект передбачає, що з початку його дії релігійні організації матимуть чотири місяці для зміни назви, інакше положення її статуту щодо назви автоматично втратять чинність.

«Людина в Україні, коли йде в церкву, має розуміти, куди вона саме іде», — пояснив під час дебатів член Ради Сергій Висоцький з «Народного фронту».

Ігор Мосійчук був ще радикальнішим: «Тиснучи на зелену кнопку ви стріляєте у «руський мір». Смерть «руському міру».

Депутати у законі вказали на три ознаки приналежності релігійної організації в Україні до церкви «країни-агресора». Найперше, це посилання на підпорядкування такій церкві у статуті, а також зобов’язання виконувати структурами в Україні рішення церкви, центр якої розташовується у «країні-агресорі».

Ще однією з ознак є обов’язкове входження представників релігійної організації України у керівні органи церкви, центр якої є в «країні-агресорі». Закон вимагає наявність хоча б однієї з них.

церква

УПЦ МП може підпадати під ці критерії, адже зобов’язана виконувати рішення РПЦ, а предстоятель УПЦ МП є постійним членом синоду РПЦ.

Натомість в УПЦ МП наполягають на своїй самостійності. В статуті церкви вказано, що вона є самостійною і незалежною у своєму управлінні та устрої. Там також нагадують, що найвищими органами церковної влади та управління Української православної церкви є собор церкви, собор єпископів та священний синод на чолі з митрополитом Київським і всієї України.

Архієпископ Климент заявив BBC News Україна, що УПЦ МП не підпадає під «жодну з зазначених у законі ознак церкви, центр якої знаходиться у «країні-агресорі».

Перехід парафій

Ще один документ, який планує схвалити Рада, уточнює статтю 8 закону про свободу совісті та релігійні організації.

Вона визначає статус релігійних громад в Україні і їхнє право на зміну юрисдикції.

Наразі її формулювання є досить розмитими — дається визначення релігійній громаді та надається їй право на підлеглість будь-яким релігійним центрам.

Щодо права на зміну юрисдикції, то ішлося про «вільну зміну підлеглості».

Експерти вказували, що таке формулювання є досить абстрактним і не дає чіткої відповіді, якою має бути процедура переходу релігійної громади, як і яким числом ухвалюється рішення про перехід.

У новій редакції вказали, що вільна зміна підлеглості відбувається шляхом зміни до статуту релігійної організації або реєстрації нового, за що має проголосувати проста більшість присутніх на зборах релігійної громади.

Онуфрій
Image captionПредстоятель УПЦ МП Онуфрій відмомився долучатись до помісної церкви, хоча Вселенський патріархат пропонував йому брати участь в об’єднавчому соборі і балотуватись

Такі зміни можуть пришвидшити перехід релігійних громад від УПЦ Московського патріархату до новоствореної помісної Православної церкви України.

Очікується, що за кілька років понад половина релігійних громад УПЦ МП можуть перейти до помісної церкви.

Натомість сама УПЦ МП передбачає, що процес переходу релігійних громад може супроводжуватись силовим протистоянням та тиском.

«Закон про рейдерство церков», — так оцінив документ депутат від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул.

«На практиці це виглядатиме так — 200 бандитів заходить в церкву, ставить свічки та захоплює її», — вважає пан Вілкул.

Нещодавній собор УПЦ МП заявив, що правоохоронні органи України тиснуть на її представників, змушуючи долучатись до помісної церкви.

УПЦ МП не визнала об’єднавчий собор та назвала його розкольницьким.

Вселенський патріарх у своєму листі до предстоятеля УПЦ МП Онуфрія вказував, що після обрання предстоятеля помісної церкви саме він матиме титул митрополита Київського, а сам Онуфрій його втратить.


ВОДІЙ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ВКЛЮЧИТИ «АВАРІЙКУ», ЯКЩО ЙОГО ЗУПИНИЛА ПОЛІЦІЯ. ІНАКШЕ ШТРАФ!

ВОДІЙ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ВКЛЮЧИТИ «АВАРІЙКУ», ЯКЩО ЙОГО ЗУПИНИЛА ПОЛІЦІЯ. ІНАКШЕ ШТРАФ!
Суд визнав законним накладення штрафу на водія за не увімкнення аварійної сигналізації після зупинки автомобіля поліцією.
Згідно з пп.б п.9.9 Правил дорожнього руху аварійна світлова сигналізація повинна бути ввімкнена у разі зупинки на вимогу поліцейського.
За порушення зазначених вимог на водія може бути накладено штраф у розмірі 425 грн.
В суді водій мотивував незаконність штрафу тим, що зупинка поліції була незаконною. Однак суд зробив висновок, що «ВОДІЙ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ УВІМКНУТИ АВАРІЙНУ СИГНАЛІЗАЦІЮ ПІСЛЯ ЗУПИНКИ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ПОРУШУВАВ ВІН ПРАВИЛИ ЧИ НЕ ПОРУШУВАВ» (справа №751/6140/17).
ЯКЩО БАЖАЄТЕ ВРЯТУВАТИ ІНШИХ ВОДІЇВ ВІД ШТРАФІВ – ПОШИРТЕ ЦЮ СТАТТЮ СЕРЕД ДРУЗІВ

ТСН ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА RUSSIA TODAY З АНТИХРИСТИЯНСЬКИМ, АНТИЮДЕЙСЬКИМ Й АНТИІСЛАМСЬКИМ ПРИСМАКОМ Суб,

 

Випуск ТСН за 22 червня цього року о 16:45. «Сімейні цінності атакували центр столиці», — розпочинає ведуча випуску Юлія Бориско сюжет про протест під стінами Кабінету міністрів та Верховної Ради противників накидання українському суспільству гендерної ідеології. Вже сам початок створює враження чи то сюрреалізму, чи якихось агресивних аморфних створінь, але далеко не людей і далеко не нормальних. Це старий пропагандистський маніпулятивний прийом дегуманізації опонента, позбавлення його людських рис, з метою виправдання агресії проти нього. Він широко використовувався в історії для оправдання загарбницьких, агресивних воєн. Вперше в історії його масово застосовували революціонери в період так званої великої французької революції, призвівши до масової різні за релігійною чи етнічною ознакою, коли було вирізано або у варварський спосіб вимордовано неймовірну кількість жінок, дітей, старих.

Це – доволі небезпечний інструмент, оскільки він на глибокому внутрішньому рівні провокує не лише відразу до опонента, але й підсилює агресію. У воюючій країні, на фоні економічних та суспільних негараздів, використання цього інструменту проти будь-якої групи населення може спровокувати події, що матимуть трагічні наслідки для всієї країни.
Далі ще краще. «Прихильники так званих традиційних шлюбів сьогодні вийшли на мітинг проти одностатевих стосунків», — продовжує ведуча. Це вже в старті відверта брехня і маніпуляція. Адже мітинг не був проти одностатевих стосунків, а проти узаконення в Україні гендерної ідеології, проти поліційного насильства над тими, хто не приймає гендерну ідеологію, проти гендеризації української освіти.
І раптом в устах чарівно-милої, з наївно-здивованим виразом обличчя ведучої нардеп Олег Барна перетворюється в адепта сімейного руху. Як найперше, кидається в очі слово адепт, яке уже саме по собі в українській мові має негативну конотацію та викликає у слухача асоціацію з якоюсь сектою чи сектантською ідеологією.
Зовсім не зрозуміло, яким чином журналісти «ТСН» причепили скандальновідомого пана Барну та його безглуздий проект до мітингу незгодних з накиданням українському суспільству гендерної ідеології. Очевидно, що зроблено це виключно з маніпулятивною метою – виставити протестувальників зборищем безглуздих ідіотів.
Того ж дня у центральному випуску о 19:30ведуча випуску Лідія Таран читає той самий текст.
Автором сюжету про протести виступає журналістка ТСН (якщо після такого сюжету її можна ще називати журналісткою), пані Олександра Мітіна. Практично на самому початку свого творіння, невідомо з якого важкого похмілля пані Мітіна стверджує, що протестувальники є прихильниками законопроекту Олега Барни. Хоча жодних доказів того, що під стінами Кабміну та Верховної Ради зібрались саме прихильники цього безглуздого законопроекту.
Мало адептів, мало відвертої неправди, пані Мітіна вводить слухача/глядача у ступор своєю таємничою начебто обізнаністю: «Щоправда, за іронією, якби депутати встигли ухвалити зміни», — звучить у відео з 0:40 по 0:46 голос новоявленого гуру української журналістики. Які зміни? Зміни до чого? Для уважного глядача/слухача це залишається великою загадкою. А нарівні неуважного глядача створює враження, що депутати замахнулися на сам світопорядок.
Надалі пані Мітіна зміненим голосом, неначе хоче справити враження ображеної дівчинки, вимовляє слова «різностатевий союз», описуючи зміст плакатів протестувальників, створюючи враження, що сім’я – чоловік і жінка — це якась погана кака-бека. І тут знову ж, невідомо під впливом яких галюциногенів, пані Мітіан стверджує про те, що плакати протестувальників заперечують іншу орієнтацію. Можливо пані Мітіна була б не поганою акторкою, але, здається, журналісткою, вона точно не є.
Ще краще, для пані Мітіної протест під Верховною Радою є нічим іншим, аніж демонстрацією гетеросексуальної орієнтації. Звідки цій пані таке до голови прийшло? Протестувальники кохалися, цілувалися, у них були плакати «Я – гетеро»? Знову ж таки, жодних доказів своїх тверджень пані Мітіна не удостоїлась надати. Проте враження від її роботи: збір банальних, інфантильних, нічим необґрунтованих оціночних суджень, а не об’єктивна журналістська робота.
Присутність на мітингу дітей пані Мітіна упереджено, бездоказово коментує, як використання дітей батьками для доведення власної правоти. Звідки така ідея? Чи, може, важко припустити, що малечу не було з ким залишити вдома, а батьки вважали питання агресивного накидання суспільству гендерної ідеології настільки вважливим, що вирішили, що їхня присутність під стінами Верховної Ради є необхідною?
Але це ще не верх, чи дно. Дно щойно попереду. Відверто ідіотське питання пані Мітіної до підлітка: «А ти бачив геїв? І від того став геєм?» — це взагалі побиття усіх рекордів відвертого ідіотизму. Хочеться запитати пані Мітіну: «Прошу пані, а ви бачили мудрих людей? І від того стали такою мудрою?». Буду відвертим, я переконаний, що якби на місці цього підлітка був дійсно фанатик-радикал, то пані Мітіна могла б дістати на горіхи гостинців. Проте, щиро сумніваюсь, що з таким питання вона би підійшла до когось, кого б дійсно вважала радикалом-фанатиком.
Складається враження, що пані Мітіна зумисне вишукує у натовпі специфічну публіку. Коли «журналістці» вдається знайти людину, не компетентну в тому, що таке гендер, вона це розкручує. Як тільки натикається на бородатого пана, який починає відповідати: «Гендер – це чиста брехня…», матеріал уривається. Цікаво, що сама журналістка називає гендер статтю, хоча гендер не є стать; гендер – це рід або соціальна стать, яка не є обов’язково прив’язаною до саме статі, статі фізіологічної.
Тобто, пані Мітіна проявляє кричущу некомпетентність у питанні, яке є одним з головних у темі, яку вона взялася висвітлювати. Очевидно, повна некомпетентність пані Мітіної не дає їй зрозуміти, що в теорії гендеру дорослий чоловік може бути маленькою дівчинкою, мама може бути дочкою, тато – сестрою, брат — жінкою і т.п. Тобто, шлях до інцесту та педофілії відкритий. Реально, прийняття гендерної ідеології відкриває до цього шлях. Виявляється, пані Мітіна не знає про існування в Нідерландах партії педофілів, які боряться за легалізацію цього злочинного явища, а береться висвітлювати таке складне питання. Ба більше, складається враження, що пані Мітіна отримує неймовірне задоволення від власної некомпетентності. Молодеча амбітність у її випадку не може бути виправданням такої кричущої некомпетентності та явної заангажованості у висвітленні питання, яке виявилось конфліктогенним для українського суспільства, яке усе ще знаходиться у стані війни з московитським агресором. Важко надати навіть оціночне судження такої поведінки як пані Мітіної, так і редакції ТСН. Чи це безвідповідальність, чи зумисне розпалювання однієї групи населення проти іншої?
Пані Мітіна називає протестувальників адептами альтернативного погляду на закони ЄС. Знову маніпулятивне слівце – адепти. Очевидно, пані не знає, що ЄС не має спільних законів. Як рівно ж пані не знає, що гендерна ідеологія не є імплементованою у законодавство цілого ряду країн ЄС. Як рівно ж їй не відомо, що так звані гомо-«шлюби» не є легалізованими у частині країн членів-ЄС. Очевидно, у пані «журналістки» є свої погляди на закони країн-членів ЄС. Вона залишається байдужою до цих фактів. Очевидно, що стандарти журналістики на каналі «1+1» впали так низько, що далі, напевно, вже нема куди.
Не варто думати, що пані Мітіна була погано поінформована. Цього ж дня, 22 червня, у соціальній мережі Фейсбук з’являється відео, з якого чітко зрозуміло, що пані Мітіна навмисно підбирала для свого сюжету некомпетентних людей або людей, істерично налаштованих. Оскільки у її сюжеті повністю проігноровано те, що вона довідалась із розмови з чоловіком, який виявився компетентним у питанні гендерної ідеології. Цього чоловіка у сюжеті пані Мітіної нема.
Отож, стає очевидно, що сюжет пані Мітіної є маніпулятивним і некомпетентним. У цьому сюжеті виразно спостерігається маніпуляція голосом у відповідних моментах, упереджена підбірка респондентів, спроба показати протестувальників недолугими і некомпетентними у тому, заради чого вони прийшли протестувати.
Подання ж неправдивої інформації про те, що означає поняття гендер, про реалії законодавства у країнах ЄС є на межі брехні. Оскільки неправда – це коли людина ненавмисно неправдиво інформує, брехня ж — це коли людина умисно вводить іншого чи інших в оману. У даному випадку, пані Мітіна відверто бреше, показуючи учасників протестів поголовно некомпетентними та агресивними, оскільки вона була поінформованою, що така ситуація не відповідає дійсності. Інше питання – інформування глядача/слухача про закони ЄС. Не важко, посидівши в інтернеті кілька хвилин, знайти відповідну інформацію. Так само не важко отримати відповідне пояснення терміну гендер. Проте, цілком очевидно, що створити правдивий сюжет про антигендеристські протести під Верховною Радою цілком не входило у завдання пані Мітіної.
Відомо, що подібним та аналогічним чином діють пропагандисти центрального кремлівського інформаційного рупору Russia Today. І, з усього судячи, ТСН котиться у тому ж напрямку. ТСН перетворюється на пропагандистський проект, який, на відміну від Russia Today, пропагує не ідеології русскава міра, а гендерну ідеологію.
При чому, оскільки так звана теорія гендеру не має наукової бази, а є просто псевдонауковим конструктом, а попри це вона агресивно накидається різним суспільствам, має своїх прихильників, які її сприймають на рівні непомильної догми і як єдиний правильний погляд на життя, людину, суспільство, оточуючий світ, то вона має фундаментальні ознаки ідеології. До речі, одним із постулатів так званої теорії гендеру є те, що людина народжується безстатевою у психологічному смислі, а це цілковито суперечить твердженням біології людини про те, що особливості жіночого та чоловічого мозку формуються уже в  період пренатального розвитку дитини. Тобто, біологія стверджує, що мозок людини уже в утробі матері формується як чоловічий чи жіночий, і новонароджені діти, ще не піддавшись ніякому впливу суспільства проявляють характерну дівчачу чи хлопчачу поведінку. Зокрема, експериментально доведено, що новонароджені дівчатка з більшою зацікавленістю розглядають людські обличчя, а хлопчики — предмети. А це цілковито заперечує самі підвалини теорії гендеру, перетворюючи її на псевдонаукову балаканину.
Гендерна ідеологія заперечує біологічно-статеву дихотомію людини, як чоловіка чи жінки, вона заперечує основний постулат релігій, що претендують на Авраамову спадщину – юдейства, християнства та ісламу, які стверджують, що Бог створив людину як чоловіка і як жінку. Тобто, біологічно-статева дихотомія людини є прямим наслідком творчого Божого акту, й тому, у розумінні цих релігії, вона – дихотомія — є добром і благом. Не знати про це, насправді, дуже важко, оскільки в інтернеті є маса контенту, який відображає заяви очільників та вагомих авторитетів у цих релігійних системах.
Отож, стаючи агітпропом гендеризму, ТСН перетворюється на антихристиянський, антиюдейський та антиісламський проект. І так як усі притямні люди на Заході бойкотують  Russia Today, так кожний притямний християнин мав би бойкотувати ТСН і канал «1+1», який продукує цей антихристиянський, антиюдейський та антиісламський проект.
о. Орест-Дмитро Вільчинський

Хода в підтримку сімейних цінностей

Хода в підтримку сімейних цінностей — 20.05.2018, місто Рівне

 

Піст і молитва за сім’ю — 13.05.2018

 
 

#rivnereformation #rivne #хода #сімя #ціності #rivnefamily

Акція протесту проти видаленої петиції на захист сім'ї

4 квітня у Києві відбулась мирна акція «Українці за сім’ю». Кілька тисяч пікетувальників зібрались біля Верховнї ради та Адміністрації Президента і вимагали відновлення петиції на захист сім’ї, яку було видалено з сайту Президента за поданням Аксани Філіпішиної.
 

У Києві пройшла масштабна акція проти пропаганди ЛГБТ. ВІДЕО


Від ранку у центрі Києва мітингували близько тисячі людей. Вони приїхали з Дніпропетровської, Рівненської, Чернігівської, Київської областей. Чоловіки і жінки прийшли під Кабінет Міністрів, Верховну Раду сім’ями та компаніями. Одна з головних вимог — не пропагувати гомосексуалізм у школах України. Подробиці у сюжеті.