Духовная жизнь христианина

Що для тебе є Різдво?

Час шукати подарунки? Вибір блюд для святкового столу? Листи для Санти? Вибір ялинки? Розмальовування вікон? Різдвяний плейлист 24/7?
Запрошення гостей на вечірку? Святкові знижки? Адвент-календар? Прикрашання будинку? Вуличні ярмарки? Сніг?

Що для тебе Різдво?
Як, щодо брудних дерев’яних ясел? Запаху тварин навколо? Важкої вагітності? Непривітних горожан і бездушних власників готелів? Довгої дороги через пустелю? Занадто людного міста? Як, щодо темного хліву? Несвіжої соломи? Відсутності повивальної бабки і навіть гарячої води?
Немовляти в кормушці для тварин? Божого сина, в самому невідповідному місці?

Що для тебе Різдво?

Як належить святкувати Різдво, щоб культурні традиції не витіснили істинного значення цієї події?

Як належить святкувати Різдво, щоб культурні традиції не витіснили істинного значення цієї події?

Різдво згідно Євангелії від Луки 2:10-14, це час для великої радості, привід для святкування.  Проте є культурні традиції і комерція яка відводить людей від Ісуса. Різдво важливе завдяки Ісусу, і тільки Ісусу. І якщо ми не можемо побачити Христа в нашому Різдва, це зовсім не Різдво. Тому християнину належить святкувати Різдво, як і інші свята у християнському дусі.

У християнському дусі, це святкувати разом з Богом.  Це з щирою вдячністю дякувати Богові у колі сім’ї та церкви за Сина Божого, який зійшов на землю і став людиною, щоб звершити спасіння світу. Це проявити добрість, турботу до оточуючих людей.

Тобто, все що прославляє Бога і все що розповсюджує благу звістку людям – варто робити і використовувати. Якщо ж якісь культурні традиції не прославляють Бога, а когось іншого, або ж суперечать Євангелії – потрібно залишити такі традиції.

Святкуючи це Різдво будьте наповнені радістю, надією, миром і любов’ю до сім’ї та друзів, до кожної людини, яку зустріните!

З Різдвом Христовим!

Кибукевич Антолій

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *